header

Hledáme brigádníky

Integrované centrum pro osoby se zdravotním postižením Horní Poustevna hledá pracovníky na pozici pracovníka/pracovnici v sociálních službách

DRUH PRÁCE: Provádění úkonů pečovatelské služby u mobilních a imobilních klientů, komplexní péče o jejich domácnost.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Hledáme pracovníky na pracoviště organizace do Horní Poustevny
PRACOVNÍ POMĚR: Dohoda o provedení práce, následně dohoda o pracovní činnosti, popřípadě hlavní pracovní poměr
PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP: ihned

BLIŽŠÍ INFORMACE:
Ing. Lucie Vojtíšková, zástupkyně ředitelky/personalistka
tel.: 412 397 205, 736 752 589
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Attachments:
Download this file (hledáme brigádníky.pdf)hledáme brigádníky.pdf[ ]345 kB

TESCO - pomáháme s Vámi

TESCO - pomáháve s Vámi

České Švýcarsko

region-cs

Blíží se nám období výletů a tak je začínáme plánovat a těšit se!

Pro objevování krás našeho okolí využíváme velmi cenné turistické informace portálu o regionu Českosaské Švýcarsko - www.region-ceskesvycarsko.cz.

certifikat-csJsme rádi, že naše sociálně terapeutické dílny vlastní certifikát regionálního produktu Českosaského Švýcarska na tkané výrobky a i díky tomu jsme součástí tohoto krásného regionu. Přijeďte nás navštívit a naplánujte si dovolenou pomocí šikovného portálu a odkazu na ubytování www.region-ceskesvycarsko.cz/ubytovani.

Tesco – Pomáháme s Vámi

S radostí Vám oznamujeme, že jsme díky Vám vyhráli v regionálním projektu „Tesco – Pomáháme s Vámi“.
Všem moc děkujeme za podporu!


Nyní už hledáme vhodného dodavatele venkovního hřiště.

Pomozte nám získat 50.000 Kč

Podpořte náš projekt při nákupu v TESCO ve Šluknově a v Rumburku. Více na http://pomahame.itesco.cz/ nebo na https://www.facebook.com/pomahamesvami

Číst dál...

Co nového v roce 2014

Letošní rok se rychle blíží do své poloviny, a tak stojí za zmínku si připomenout, co u nás událo a co chystáme na další období.

Zima byla ve Šluknovském výběžku letos mimořádná, to říkají všichni místní znalci a pamětníci. Mimořádnost zimy byla totiž v její značně nezimní podobě a připomínala zimu někde v nížině a na jihu. Sněhu jsme si užili jen krátkou dobu. Sice jsme byli ušetřeni náročného úklidu sněhu a posypu cestiček v našich areálech, ale klienti měli sněhové radovánky jen opravdu pár dní.

Tak nám zimu připomínaly krásné papírové dekorace, kterými vyzdobily okna kanceláři a sociálně terapeutických dílen pracovnice těchto dílen ve spolupráci s klienty. S pokračujícím rokem jsme využili možnost navštívit různé kulturní a zábavné akce v okolí bližším i vzdálenějším.  Turistický kroužek pořádá sobotní výlety. Letos byl již ve sklářském muzeu v Lindavě, kde si klienti kromě prohlídky vyzkoušeli sami výrobu skleněných výrobků a přivezli si je na památku domů. Turistický kroužek také zamířil do pivovaru Velké Březno, Ústí nad Labem, Národního technického muzea v Praze, do Máchova kraje. Někteří klienti byli na prodlouženém zimním víkendu v Horním Podluží. Do výčtu různých výletů patří i cesta vlakem do Děčína, návštěva pohádkového představení v Dolní Poustevně, ples v domě kultury Střelnice Rumburk, který pořádal Domov se zvláštním režimem Krásná Lípa, rockový festival ve Varnsdorfu, Velikonoční těšení v Kytlici, pobyt v Natuře Rumburk, koncert Věry Špinarové v České Lípě, Matějská pouť v Praze.

Co se dělo v našem zařízení? Také přímo v našem zařízení byl zajímavý program. Proběhly zde víkendové kurzy společenského tance a barmanské kurzy, které připravilo občanské sdružení Máme otevřeno.

A co chystáme v nejbližší době? Tak například účast na festivalu Smečenská lyra, kam se vypraví naši klienti soutěžit v kategorii tanec skupin, zpěv skupin, hra na hudební nástroj, výtvarná soutěž. Výtvarné práce klientů jsme přihlásili i do soutěže O cenu modrého slona a na další soutěže se ještě v nejbližší době chystáme. Vyrazíme také na další ročník turistického pochodu Severní stopou, který po mnoho desítek let pořádá klub českých turistů Dolní Poustevna.  Klienti si budou moci vybrat z další nabídky – turnaj v pétanque v Brtníkách, Olympiáda v Domově Srdce v dlaních ve Filipově, Charitativní tancovačka v Kytlici, Městské slavnosti v Děčíně. Na červenec připravujeme ve spolupráci s městem Dolní Poustevna výstavu prací klientů a prezentaci našeho zařízení v Centru setkávání.

Strana 1 z 2

WIll Hill BookiesW.BetRoll here...
BetFair F.BetRoll UK Bookies